Opaski reklamowe z logo

Silikonowe opaski na rękę z możliwością personalizacji to fajny, tani produkt promocyjny, często wykorzystywany do zbierania funduszy, akcji, wydarzeń i działań charytatywnych. Dostępne są również kolorowe silikonowe bransoletki identyfikacyjne. Dzięki możliwości wykonania indywidualnego nadruku, silikonowe opaski na rękę można dostosować do każdego celu. Zazwyczaj klienci wybierają bransoletki w określonym kolorze, który symbolizuje konkretną sprawę (np. czerwony – uzależnienie), starając się w ten sposób pomóc w jej promocji. Nasze bransoletki, często nazywane gumkami, są wykonane w 100% z silikonu i są najlepszej jakości, jaką można znaleźć. Nie zawierają lateksu i ołowiu, a także posiadają certyfikat SDS, więc nie ma żadnych obaw związanych z bezpieczeństwem. Bransoletki silikonowe oferowane przez Wristband.com są również niezwykle trwałe; mamy klientów, którzy noszą swoje gumowe bransoletki od wielu lat bez pęknięcia lub zerwania.

Silikonki.pl oferuje wiele tanich sposobów na dostosowanie własnej, jedynej w swoim rodzaju opaski silikonowej. Wzory silikonowe, których nie ma na stronie internetowej, takie jak niestandardowa opaska na rękę na USB (pendrive) lub RFID, nadal można zamówić, jeśli się do nas zadzwoni. Personalizowane bransoletki silikonowe pozwalają na stworzenie czegoś wyjątkowego, bez względu na przeznaczenie czy funkcję. Jeśli chcesz kupić u nas, poniżej znajdziesz więcej szczegółów na temat spersonalizowanych bransoletek silikonowych, a także pomysły na kolory gumowych bransoletek.

Opaski z nadrukiem – niestandardowe opaski silikonowe na rękę z nadrukiem to najpopularniejszy rodzaj opasek silikonowych. Nadruk oznacza, że grafika i tekst są nanoszone na opaskę silikonową za pomocą odpornego na ścieranie tuszu. Ponieważ tusz jest kładziony bezpośrednio na opasce silikonowej, można uzyskać najwięcej szczegółów dzięki tej metodzie personalizacji. Bransoletki gumowe z nadrukiem mają również najkrótszy czas realizacji (już od 1 dnia roboczego), więc są świetnym rozwiązaniem, jeśli jesteś w potrzebie i potrzebujesz czegoś szybkiego i taniego. Nadruk jest pożądany przy produkcji bransoletek w jaskrawych kolorach, ponieważ błyszczący tusz pomaga odróżnić wiadomość od matowych opasek silikonowych.

Opaski tłoczone – Własne bransoletki silikonowe z wytłoczonym napisem są najbardziej zbliżone do popularnych przed laty opasek „Live Strong”. Tłoczenie oznacza, że tekst i grafika są laserowo wytrawiane na opasce. Opaski silikonowe z wytłoczonym napisem mogą być również pokryte tuszem w wytrawionym obszarze, co nadaje im wyjątkowy wygląd. Podczas dostosowywania kolorowych opasek z wytłaczanym napisem na stronie internetowej, można wybrać brak koloru tuszu lub jeden z ponad 10 kolorów tuszu do wypełnienia wytrawionego obszaru. Opaski gumowe z wytłaczanym nadrukiem mają dłuższy czas realizacji niż opaski z nadrukiem, więc zaplanuj to odpowiednio! Opaski z wytłoczonym nadrukiem mają najdłuższą „żywotność” spośród wszystkich opcji nadruku na silikonie – co czyni je doskonałymi do wspierania celów, na których najbardziej Ci zależy. Stwórz niestandardowe wojskowe bransoletki pamiątkowe z okazji powrotu do domu, używając opcji wytłaczania, aby mieć pewność, że będą one reprezentowane i honorowane na Twoim nadgarstku tak długo, jak to możliwe (i abyś mógł się nimi pochwalić).

Opaski wytłoczone – Wykonane na zamówienie bransoletki silikonowe z wytłoczoną personalizacją to takie, gdzie tekst i grafika są uniesione w górę w stosunku do opaski. Można fizycznie poczuć litery i logo na silikonowych bransoletkach. Opaski z wytłoczonym napisem mogą mieć również nadrukowany tusz na podniesionej powierzchni opaski, co tworzy naprawdę unikalny trójwymiarowy wygląd opaski. Kolorowe opaski silikonowe z wytłoczoną personalizacją mają również dłuższy czas realizacji niż bransoletki silikonowe z nadrukiem.

Nasze narzędzie online do projektowania (kreator bransoletek silikonowych) jest doskonałe do dostosowywania silikonowych bransoletek na zamówienie. Możesz zamówić dowolny z oferowanych przez nas kolorów opasek silikonowych z możliwością załadowania własnego zdjęcia lub logo, albo wybrać z naszej biblioteki zawierającej ponad setki opcji clipartów. Zmień swoją opaskę w niestandardowy breloczek lub zamów indywidualnie zapakowany. Jeśli potrzebujesz taniej, niestandardowej możliwości, której nie możesz osiągnąć, korzystając z naszego internetowego kreatora opasek, skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci wykonać doskonałe spersonalizowane bransoletki gumowe.